Kai Wawrzinek, „Insome Cloud Network“ įkūrėjas,
Ar pasaulio technologijos būtų įmanoma vystytis visame pasaulyje, o ne per saują labai galingų kompanijų? Na, atrodo, kad horizonte gali būti alternatyva šiam monopoliniam modeliui: decentralizuoti fizinės infrastruktūros tinklai (DEPIN).
Decentralizuodamas pagrindinę skaitmeninio pasaulio infrastruktūrą, Depinas yra koncepcija, skirta sujungti „Web2“ ir „Web3“, remiantis bendradarbiavimo požiūriu į prieigos demokratizaciją ir skaitmeninės kontrolės decentralizaciją. Tai potencialiai galėtų paskatinti naujos kartos novatorišką technologiją. Kaip kartą sakė Arthuras C. Clarke’as, „bet kokia pakankamai pažengusi technologija yra neatskiriama nuo magijos“, o „magija“ gali būti tik tas žingsnis, kuris pakels visuomenę į kitą lygį.
Decentralizacija: raktas į įgalinimą
(Šaltinis)
Kai pasaulis virsta atviresnėmis sistemomis, „Depin“ idėja yra sukurti naujas ir keičiamas galimybes tobulėti. Paimti Debesų kompiuterija Pvz.: Ilgai dominuoja labai centralizuoti milžinai, tai yra erdvė su didelėmis kliūtimis patekti į mažesnius žaidėjus. Tačiau tuo metu, kai šios platformos yra decentralizuotos, verslas turės prieigą prie prieinamų ir konkurencinių išteklių, nepriimdamos monopolinių paslaugų teikėjų.
Automobilių pramonėpanašioje tendencijoje, yra tai, kas dabar vadinama „blockchain“ revoliucija, o „Depin“ veikia kaip tiekimo grandinės skaidrumo ir decentralizuotų važiavimo dalijimosi platformų įrankis. Pramonė numato daugybę kitų galimų naudojimo būdų, leidžiančių vartotojams labiau kontroliuoti savo informaciją, pašalinant neveiksmingumą su intelektualiomis sutartimis, supaprastintais sandoriais ir pagerinant pasitikėjimą visoje pramonės ekosistemoje.
Dar viena sritis, kuri greičiausiai pastebės didžiulį „Depin“ postūmį Dirbtinis intelektas. Kadangi AI reikalauja didžiulio duomenų kiekio ir skaičiavimo galios, ištekliai – vėlgi – dažnai monopolizuojami didelių korporacijų. Tačiau „Depin“ yra demokratizuojanti AI decentralizuodamas duomenų saugojimą ir apdorojimą, suteikdamas galimybę mažesniems teikėjams konkuruoti visame pasaulyje. Šio sektoriaus demokratizavimas turės įtakos įvairiems duomenų rinkiniams, kurie turėtų pagerinti AI sistemų kokybę ir įtraukimą, galiausiai padaro visą sritį saugesnę ir patikimesnę.
Kol AI tampa saugesni, Daiktų internetas (IoT) turėtų leisti savo gamintojams greičiau ir efektyviau diegti naujoves, naudojant tą patį modelių decentralizavimą, pašalinant tradicinių telekomunikacijų tiekėjų ir centrinių duomenų centrų poreikį. Tokiu būdu IoT tinklai galės veikti su didesniu saugumu, masteliu ir mažesnėmis išlaidomis. Tuo pat metu jie gali pasiūlyti daug atsparesnę struktūrą, kurioje įrenginiai gali savarankiškai bendrauti ir veikti be kliūčių.
Iš visų sektorių, kuriuos suteiks Depinas, galbūt tas, kurį reikia pamatyti greičiau, bus energijos sektorius. Čia revoliucija slypi decentralizuotoje galios gamyboje ir pasiskirstyme, skirtingai nei labai struktūruota vienpusė produkcija, kurioje ji veikė dešimtmečius. Asmenys taps „prosumeriais“, iš esmės generuodami ir kaupdami savo energiją naudodamiesi alternatyviomis elektros energijos sukeliančiomis technologijomis, tokiomis kaip saulės baterijos ir namų baterijos.
Be to, „Depin“ naudojasi „blockchain“, kad būtų galima ženklinti anglies kreditus ir atsinaujinančios energijos sertifikatus (RECS), supaprastina aplinkosaugos turto prekybą ir valdymą, todėl jie tampa skaidresni ir prieinami platesniam dalyvių diapazonui. Šis individualaus įgalinimo, padidėjusio atsparumo ir supaprastintų aplinkos rinkų derinys „Depin“ yra pagrindinis žaidėjas keičiant pasaulinę energijos peizažą.
Sutrikimas prieš įvaikinimą
5 geriausi „Depin“ projektai, kurių didžiausias pelnas yra didžiausias per pastarąsias 7 dienas! 🚀
#Depin Rinka ir toliau auga! Čia yra 5 geriausi praėjusios savaitės gavėjai:
1️⃣ @SynterNet_com – $ Noia: +79,2%
2️⃣ @Elastosinfo – $ Ela: +23,1%
3️⃣ @UProckcom – $ UPT: +21,3%
4ūrimas @opentensor – $ Tao: +19,5%
5️⃣ … pic.twitter.com/7qbrtdp0vk– „Depin Union“ (@depin_union) 2025 m. Vasario 24 d
Nepaisant jo transformacinio potencialo, masinis Depino priėmimas susiduria su keliomis kliūtimis, kurias šiuo metu reikia atkreipti dėmesį. Vienas reikšmingas iššūkis yra decentralizuotos infrastruktūros sudėtingumas ir mastelis. Nors jis siūlo didelę naudą efektyvumo ir savarankiškumo atžvilgiu, dabartinis standartizuotų protokolų trūkumas, decentralizuotų platformų sąveikos klausimai ir didelės išankstinės išlaidos, susijusios su naujų technologijų integravimu į esamas sistemas, sulėtino jos plačiai paplitusią įgyvendinimą.
Tuomet, žinoma, yra nusistovėjusių bendrovių ir investuotojų, kurie nesiryžta atsisakyti centralizuotų sistemų, kurios ilgą laiką yra pagrindinių pramonės šakų, tokių kaip energija ir finansai, atsparumą.
Saugumo problemos taip pat išliekakadangi decentralizuoti tinklai pristato visiškai naują pažeidžiamumų asortimentą, galintį pakenkti duomenų vientisumui ir vartotojo pasitikėjimui. Tačiau šias kliūtis galima įveikti įgyvendinant nuolatines naujoves vartotojui draugiškose decentralizuotose programose (DAPPS), visuotinių standartų kūrimu ir padidėjusiu supratimu apie „blockchain“ naudą tiek individualiems vartotojams, tiek didelėms įmonėms. Kai „Depin“ subręsta, jis gali palaipsniui ir efektyviai užpildyti atotrūkį tarp „Web2“ ir „Web3“.
Nors decentralizuota technologija vis dar atrodo laukiniai vakarai daugeliui, ji skatins technologijų naujoves lygiai taip pat, kaip ir IBM, „Microsoft“, „Apple“, „Google“ ir „Meta“, kai tik nedaugelis tikėjo, kad tai, ką jie daro, turi kokią nors vertę. Tuomet tie kritikai ir investuotojai klydo, ir tikėtina, kad tie, kurie laikosi panašių nuomonių apie decentralizuotą technologiją, taip pat netrukus pasirodys neteisinga.
Kai wawrzinek, įkūrėjas, neįmanomas debesis Ir Neįmanomas debesų tinklas
Kai yra patyręs verslininkas, turintis daktaro laipsnį. Įstatyme ir įrodytame sėkmingų įmonių kūrimo srityje. Pripažindamas, kad „Web3“ erdvėje yra įmonės kokybės sprendimų poreikis, Kai įkūrė „Insome Cloud Network“ (ICN)-decentralizuotą debesų platformą, kuria siekiama sukurti decentralizuotą AWS alternatyvą.
Prieš ICN, „Kai“ įkūrė internetinių žaidimų bendrovę „Goodgame Studios“ ir išaugino įmonę iki daugiau nei 1000 darbuotojų ir uždirbo daugiau nei 1 milijardą eurų pajamų, 2018 m. Viešu ją viešai NASDAQ per atvirkštinį susijungimą.
Apie neįmanomą debesų tinklą (ICN)
„Neįmanomas debesų tinklas“ (ICN) kuria leidimą, kompoziciją ir tikrai atvirą ekosistemą, kad galėtų mesti iššūkį didelėms technikos monopolijoms, tokioms kaip „Amazon Web Services“ (AWS).
Turėdama atsparias, aukštos kokybės decentralizuotas debesies paslaugas, ICN sukuria pagrindą keičiamam, saugiam ir bendruomenei orientuotai ekosistemai, palaikančioms įmones, AI, žaidimus ir programas.
Įvedus realaus pasaulio, įrodytą lyderystę ir 200 ir daugiau decentralizuotų debesų paslaugų viziją, ICN siūlo tikrą centralizuotos kontrolės alternatyvą.
„Dead: 10 geriausių„ Depin “kriptovaliutų kauptis 2025 m.
Prisijunkite
Depinas į „Skyrocket“? Pagrindiniai takeliai
-
- Decentralizuodamas pagrindinę skaitmeninio pasaulio infrastruktūrą, Depinas yra koncepcija, skirta sujungti „Web2“ ir „Web3“, remiantis bendradarbiavimo požiūriu į prieigos demokratizaciją ir skaitmeninės kontrolės decentralizaciją.
-
- Nors jis siūlo didelę naudą efektyvumo ir savarankiškumo atžvilgiu, dabartinis standartizuotų protokolų trūkumas, decentralizuotų platformų sąveikos klausimai ir didelės išankstinės išlaidos, susijusios su naujų technologijų integravimu į esamas sistemas, sulėtino jos plačiai paplitusią įgyvendinimą.
-
- Tačiau šias kliūtis galima įveikti įgyvendinant naujoves vartotojui draugiškose decentralizuotose programose (DAPPS), visuotinių standartų kūrimu ir padidėjusiu supratimu apie „blockchain“ naudą individualiems vartotojams ir didelėms įmonėms.